تعمیر خشک کن ال جی در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

شرکت ال جی از شرکت های بسیار معروف می باشد که در تولید و توزیع انواع مختلف لوازم خانگی هم چون خشک کن فعالیت داشته و همواره با کیفیت و قابلیت های خاص محصولات خود توجه افراد را به خود جلب می کند. اما تمامی محصولات از جمله لوازم خانگی شرکت ال جی می توانند بنا به دلایل مختلفی با یک سری مشکلات رو به رو شوند. خشک کن ال جی از دسته ساخته های این شرکت می باشد که ممکن است با خرابی مواجه شود. ارزش مادی این محصول موجب می شود تا افراد هنگام خرابی این وسیله به جای تعویض اقدام به تعمیر خشک کن ال جی کرده و ایراد آن را برطرف کنند.
از همین جهت این مطلب را نکات مهم تعمیر خشک کن ال جی اختصاص داده و به ایرادات رایج این دستگاه خواهیم پرداخت.
تعمیر خشک کن ال جی

مشکل و ایرادات رایج خشک کن ال جی

همانطور که اشاره کردیم به مشکل خوردن خشک کن امری طبیعی به شمار رفته و افراد بسیاری با این مشکل رو به رو می شوند. برای تعمیر خشک کن ال جی ابتدا باید از مشکل اصلی آن مطلع شده و سپس با کمک شرکت نمایندگی تعمیر خشک کن ال جی ایراد دستگاه را برطرف کنید.
دلایل رایج خشک نکردن خشک کن ال جی به شرح زیر می باشد.
شکستن قسمتی از خشک کن ال جی
یکی از عواملی که موجب ایجاد اختلال در کارکرد خشک کن می شود، شکستگی قسمتی از آن است. خشک کن از اجزا مختلفی تشکیل می شود و وجود ایراد در هر کدام از این اجزا می تواند خرابی خشک را به همراه داشته و در نتیجه از چرخش درست خشک کن و خشک شدن لباس جلوگیری کند.
از همین رو بهتر است هنگام مواجه شدن با این مشکل تمامی قسمت های خشک کن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.
ولتاژ خشک کن معمولا 240 وات می باشد و از همین جهت ممکن است برخی از قسمت های دستگاه بر اثر گرما آسیب دیده و یا به دلیل سرعت و فشار بالا چرخش خشک کن به اطراف پرتاب شوند. از همین رو صحت فیزیکی خشک کن و سالم بودن تمامی قطعات آن مهم ترین نکته جهت کارکرد درست خشک کن به شمار می رود. 
اگر قسمتی از شک کن دچار شکستگی شود، باید جهت تعمیر خشک کن قطعه آسیب دیده را تعمیر نموده و یا تعویض کنید.
نبود گرمایش در خشک کن الجی
هنگامی که المنت گرمایشی دستگاه دچار مشکل شود، سیستم گرمایشی خشک کن به درستی کار نکرده و در نتیجه لباس ها خشک نمی شوند. معمولا تعمیرکار خشک کن المنت دستگاه را به وسیله ابزاری به نام مولتی متر مورد بررسی قرار داده و با کمک این وسیله متوجه می شود که در مسیر الکتریکی دستگاه مشکل و یا ایرادی رخ داده است یا خیر. معمولا عدد نرمالی که باید بر روی مولتی متر نمایان شود 15 اهم می باشد. اگر ایرادی در این قسمت از خشک کن ینی المنت گرمایشی دستگاه وجود داشته باشد باید برای رفع مشکل خشک کن آن را تعویض کنید.
کار نکردن خشک کن ال جی
در برخی مواقع مشکل اصلی خشک کن روشن نشدن و کار نکردن آن است. عوامل مختلفی در ایجاد این مشکل ایفا نقش کرده و مانع روشن شدن خشک کن می شوند. اولین کاری که باید هنگام مواجه شدن با این مشکل انجام دهید چک کردن منبع تغذیه دستگاه می باشد. اگر مشکل خاصی در منبع تغذیه مشاهده نشود، سوئیچ درب دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. ایراداتی هم چون شکستگی سوئیچ درب، ایراد در صفحه نمایشگر، معیوب بودن تایمر و… از عواملی هستند که می توانند دلیل اصلی روشن نشدن و کار نکردن خشک را به خود اختصاص دهند. بهتر است هنگام بروز این مشکل، تمامی موارد ذکر شده توسط تکنسین یا تعمیرکار خشک کن ال جی بررسی شود.
مشکل و ایرادات رایج خشک کن ال جی
مسدود بودن دریچه های خشک کن
دریچه های بیرونی و مجاری هوا از قسمت های مختلف خشک کن می باشند که نقش پر رنگی را در خشک کردن لباس و کارکرد درست این دستگاه ایفا می کنند. عواملی هم چون استفاده مداوم، گذشت زمان طولانی، گیر کردن نخاله، سردی هوا و یخ زدن آب در دریچه و… موجب مسدود شدن منافذ خشک کن شده و مانع کارکرد مطلوب دستگاه می شود. از همین رو بهتر است دریچه های خشک کن را بررسی کرده و در صورت نیاز انسداد آن را برطرف نمائید‌.
نچرخیدن خشک کن ال جی
گاهی ممکن است دستگاه روشن شود اما خشک کن نچرخیده و شروع به کار نکند. اکثرا در این مواقع مشکل اصلی خشک کن شکستگی تسمه و یا فرسودگی آبکش می باشد. بهتر است هنگام مواجه شدن با این مشکل حتما با نمایندگی تعمیر خشک کن ال جی ارتباط برقرار کرده و از تعمیرکار خشک کن ال جی جهت برطرف کردن ایراد ایستگاه یاری بگیرید.
پر کردن محفظه خشک کن بیش از حد مجاز 
معمولا خشک کن ها مقدار ظرفیت معینی را به خود اختصاص می دهند. وجود لباس با وزن بیش از حد مجاز خشک کن از کارکرد درست دستگاه جلوگیری کرده و همچنین با گذشت زمان می تواند سلامت دستگاه را به خطر بی اندازد‌. از همین رو به شما توصیه می شود هنگام استفاده از دستگاه، به تعداد و وزن لباس ها توجه داشته باشید.
نکته: جذب بیش از حد آب توسط مواردی هم‌ چون پتو موجب سنگین شدن محفظه خشک کن شده و موتور دستگاه را را معرض فشار قرار می دهد. از همین رو بهتر است برای خشک کردن پتو های چند نفره و بزرگ از خشک کن استفاده نکنید.

نمایندگی تعمیر خشک کن ال جی در تهران

محبوبیت بالا دستگاه های ال جی موجب شده تا شرکت های نمایندگی تعمیر خشک کن ال جی در شهر های مختلف بر پا شود. نمایندگی همواره افراد را در جهت تعمیر دستگاه های خشک کن خریداری شده یاری می کند. 
شما می توانید هنگام بروز هرگونه مشکل در خشک کن با نمایندگی تماس حاصل کنید. تعمیرکار خشک کن ال جی در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و جهت بررسی و تعمیر دستگاه در محل شما حضور خواهد یافت‌.
خشک کن دارای ساختار نسبتا حساس و پیچیده ای می باشد. از همین جهت هر فردی از دانش و تجربه کافی جهت تعمیر خشک کن ال جی برخوردار نبوده و می تواند با دستکاری بی جهت دستگاه میزان خرابی آن را افزایش دهد. به همین دلیل به شما توصیه می شود برای تعمیر دستگاه خود تنها از افراد با تجربه در این زمینه و تعمیرکار خشک کن ال جی کمک بگیرید.
تعمیرکار به درستی دستگاه را مورد بررسی قرار داده و سپس با توجه به دانش کافی خود در کوتاه ترین زمان ممکن دست به تعمیر اصولی دستگاه می زند. پس اگر با خرابی خشک کن مواجه شدید، در اولین فرصت با نمایندگی تعمیر خشک کن ال جی تماس حاصل فرمایید.
نمایندگی تعمیر خشک کن ال جی در تهران
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات خشک کن ال جی چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیرخشک کن ال جی با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر خشک کن ال جی چند است ؟
قیمت تعمیرات خشک کن ال جی با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکار خشک کن ال جی چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر خشک کن ال جی به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات خشک کن ال جی به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ال جی : 02177150002  و  02177150003
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح