تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

یخچال ها و یخچال های فریزر ال جی از بهترین برندهای موجود بازار هستند که درخواست تولید و عرضه زیادی دارند، چرا که برند ال جی برند خوشنامی است و نه تنها یخچال بلکه لوازم برقی دیگری نیز تولید می کند و در بازارهای ایران به وفور به فروش می رسند. یخچال مهم ترین وسیله برقی یک خانه یا یک ملک تجاری است، چرا که مواد غذایی مورد نیاز تمامی افراد هستند و هر فرد در طول روز باید چندین وعده غذایی داشته باشد. اگر یخچال یک واحد خراب شود، بایستی در اولین فرصت برای تعمیر آن اقدام کرد تا از ضرر و زیان های بعدی جلوگیری کرد و همیشه شانس داشتن همسایه های خوب، برای نگهداری مواد خوراکی تان را نخواهید داشت. پس در این مقاله با ما همراه باشید تا توصیه جمعی از حرفه ای ها را درباره عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی بدانید.
تعمیر یخچال ال جی

قدم اول برای تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی

مدل یخچال یا یخچال فریزر خود را شناسایی کنید. فرض کنید به طریقی توانستید ایراد یخچال را پیدا کنید یا حدس بزنید، هنگام تماس با تکنسین یا مراجعه به نمایندگی یخچال و یخچال فریزر ال جی اگر مدل دقیق یخچال را بپرسند، شما پاسخ را می دانید؟ در بیشتر مواقع افراد توجهی به جزئیات نمی کنند، اما خوب است بدانید تفاوت مدل های یخچال و یخچال فریزر ال جی در همین جزئیات است و این وسایل در گذر زمان آپشن های جدیدی به خود اضافه کرده اند. در این قسمت برخی از پرفروش ترین مدل های موجود را معرفی کرده ایم تا راحت تر بتوانید برای تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی خود اقدام کنید. این مدل ها روی بدنه یا موتور درج می شوند و البته بهتر است ابتدا کاتالوگ یخچال خود را چک کنید. نکته مهم در این قسمت این است که به دنبال تفاوت یخچال و یخچال فریزر نباشید، اکثر مدل های موجود یخچال فریزر هستند و کارکرد یخچال و فریزر را با هم دارند.
تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی
انواع یخچال و یخچال فریزر ال جی
 • یخچال فریزر دوقلو
 • یخچال فریزر در بالا
 • یخچال فریزر در پایین
 • یخچال فریزر های چند درب
 • یخچال فریزر تک درب کوچک

مشکلات رایج یخچال و یخچال فریزر ال جی چه مواردی هستند؟

این ایرادات به مرور زمان و به دلایل مختلفی ممکن است در یخچال به وجود بیایند و عبارتند از:
صدای کلیک مانند: صدای کلیک یخچال از صداهای معمولی است و اگر در طول روز بیشتر از چندبار شنیده شود و آزاردهنده باشد بایستی به فکر تعمیر باشید.
صدای خرخر: هوای داخل یخچال دائما در حال سرد و گرم شدن است و این صدا مربوط به همین فرایند است، در صورتی که صدای خرخر را در طولانی مدت شنیدید و باعث اذیت شما شد می توانید با بخش تعمیرات یخچال فریزر تماس بگیرید و البته این امر ضرورتی ندارد و بهتر است تحمل کنید‌.
صدای لرزش: لرزش یخچال و صدای لرزش یخچال به علت ارتباط بدنه یخچال با سایر وسایل است که بایستی فاصله معین شده را تنظیم و رعایت کنید.
یخ ساز یخ تولید نمی کند: فشار آب پایین و آسیب دیدن فیلتر آب یخچال می توانند از دلایل این مشکل باشند، همین طور قابلیت توقف چندثانیه ای را نیز خاموش کنید.
صدای تق تق: این صدا در حالت عادی نیز شنیده می شود و مربوط به مجراهای داخلی است، اما اگر از میزان مشخصی بلندتر شود باید با نمایندگی یخچال و یخچال فریزر ال جی تماس بگیرید.
بوق کوتاه : بوق ادامه دار یا کوتاه یخچال فریزر ال جی به علت هشدار داخلی سیستم یخچال است که ممکن است به دلایل فراوانی رخ بدهد. اگر صدای بوق یخچال را شنیدید از بسته بودن درب مطمئن شوید وگرنه بایستی با واحد تعمیرات یا نمایندگی یخچال فریزر ال جی تماس بگیرید.
مشکلات رایج یخچال و یخچال فریزر ال جی
خنک نکردن مواد غذایی: مهم ترین دلیل این امر، پر بودن بیش از حد یخچال است. واحد اندازه گیری ظرفیت یخچال ها فوت است و می توانید بعد از خرید یخچال، مقدار فوت یخچال را در کاتالوگ ببینید و معادل سازی کنید. زمانی که یخچال بیش از اندازه پر باشد، گردش هوا و خنک سازی داخل یخچال صورت نمی گیرد. اگر یخچال شما در حد نرمال دارای مواد غذایی است، دلایل دیگر را به تکنسین ها بسپارید و اجازه بدهید عیب یابی کنند، اما خودتان دست به آچار نشوید.
منجمد نکردن فریزر: اگر به تازگی یخچال خود را تمیز کرده اید و با این اتفاق مواجه شده اید نگران نباشید، چرا که احتمالا گاز یخچال خالی شده است و بعد از چند ساعت به حالت اولیه بر می گردد، علت مهم دیگر می تواند از موتور یخچال باشد
روشن نشدن یخچال: اختلال ترموستات یا موتور از دلایل این مشکل هستند که بایستی توسط تکسنین چک شود.
داغ شدن بدنه یخچال: داغ شدن بدنه یخچال امری طبیعی است و اگر بیش از حد باشد جای نگرانی دارد. در یخچال های قدیمی فقط قسمت عقبی یخچال ها داغ می شدند اما امروزه یخچال های جدید در هر قسمت بدنه مقداری گرما دارند و این به دلیل عملکرد طبیعی یخچال است، اگر بیش از اندازه بدنه یخچال گرم شود باید سیستم داخلی یخچال را چک کرد.
بسته نشدن درب یخچال: نوار دور درب یخچال را جرم گیری کنید و یا از پاره نبودن و سلامت آن اطمینان حاصل کنید. پر بودن بیش از حد فضای یخچال نیز ممکن است علت این امر باشد و یا جا نیفتادن قفسه ها و کشوها.
بوی بد داخل یخچال: اگر بوی سوختگی باشد بایستی کارکرد موتور را چک کنید و از سلامت سیم ها و اتصالات الکتریکی داخل یخچال و بیرون یخچال مطمئن شوید. در غیر این صورت هر بوی بد و نامتعارفی مربوط به غذاهای بیش از حد داخل یخچال است.

قطعات مهم و اصلی یخچال و یخچال فریزر ال جی

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • شیر انبساط
 • اواپراتور
 • فن
 • نوار دور درب
 • پایه ها
 • نمایشگر
 • هیتر
 • ترموستات

قطعات مهم و اصلی یخچال و یخچال فریزر ال جی

راهکارهایی برای بی نیاز شدن از تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی

1. از یک محافظ برق برای اتصال یخچال به پریز برق استفاده کنید و یخچال را مستقیما به برق واحد وصل نکنید تا اتصالی های احتمالی باعث آسیب رساندن به موتور نشوند.
2. یخچال را هر هفته تمیز و جرم گیری کنید.
3. فاصله یخچال با دیوار و دیگر وسایل را ایمن کنید و حد استاندارد را رعایت کنید.
4. از قرار دادن اشیاء سنگین روی یخچال خودداری کنید.
5. برای تمیز کردن فریزر از وسایل نوک تیز استفاده نکنید.
6. اگر در قسمت فریزر برفک مشاهده کردید یخچال را خاموش کنید.
راهکارهای تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در محل

برای تعمیر یخچال و یخچال فریزر در محل اقدام کنید و از حمل یخچال جدا خودداری کنید. برقکاری داخلی یخچال و اتصالات الکتریکی یخچال از چیزی که فکر می کنید پیچیده تر هستند و اگر این قسمت ها دچار اختلال شوند یک برقکار ماهر نمی تواند عیب یابی کند، پس حتما با نمایندگی یخچال و یخچال فریزر ال جی تماس بگیرید تا از خدمات و مزایای پس از فروش بهره مند شوید. تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در محل باعث صرفه جویی در وقت و زمان نیز خواهد بود و هزینه های شما کاهش خواهد یافت. در صورت مشاهده هر یک از ایرادات گفته شده در این مقاله با ما تماس بگیرید تا بعد از صحبت کردن با کارشناسان مربوطه نگرانی خود را کاهش دهید و در صورت نیاز به حضور کارشناس، تکسنین های ما برای تعمیر یخچال و یخچال فریزر در محل اعزام شوند.

تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در محل

تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در تهران

تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در تمامی استان ها امکان پذیر است و اگر تعمیرکار ماهر سراغ ندارید، می توانید از واحد نمایندگی یخچال و یخچال فریزر ال جی ما در تهران نیز کمک بگیرید. ما در تهران خدامت گسترده ای برای تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی ارائه می کنیم و تمامی قطعات یخچال های جدید و قدیمی را با کمترین هزینه دارا هستیم. همین طور تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در تهران همراه با گارانتی خواهد بود و در صورتی که خدمات ما دچار چالشی شوند برای رفع آنها اقدام خواهیم کرد.
تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در تهران و دیگر استان ها بهتر از خرید دوباره این یخچال ها است و مقرون به صرفه تر است. به همین دلیل اگر یخچال شما دچار مشکلی شد ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید و بعد برای تعمیر اقدام کنید. همین طور در صورت مشاهده ارور روی نمایشگر نیز به کاتالوگ مراجعه کنید تا معنی آنها را متوجه شوید و آنها را برطرف کنید، چرا که برخی از این ایرادات ابتدایی هستند و نیازی به تعمیرات جدی ندارند مگر اینکه ارور مربوط به موتور باشد. در زمان از شبانه روز و هر مکانی می توانید با شماره تماس های درج شده در منوی سایت تماس بگیرید تا مستقیما به واحد نمایندگی یخچال و یخچال فریزر ال جی در تهران وصل شوید و از خدمات ما استفاده کنید.
تعمیر یخچال و یخچال فریزر ال جی در تهران
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر یخچال فریزر ال جی با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر یخچال ال جی چند است ؟
قیمت تعمیرات یخچال فریزر ال جی با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
قیمت تعمیرات یخچال فریزر ال جی با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر یخچال ال جی به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات یخچال فریزر ال جی به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ال جی : 02177150002  و  02177150003
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح