تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

همانطور که می دانید امروزه لوازم برقی نقش مهم و بسزایی را در بین دیگر لوازم خانگی ایفا می کنند‌. امروزه افراد برای آسان تر کردن فعالیت های روزمره خود، دست به استفاده از انواع مختلف این لوازم برقی می زنند. از نمونه وسیله های بسیار کاربردی و پرطرفدار می توان به جاروبرقی ال جی اشاره کرد‌. در سال های گذشته افراد برای جمع کردن نخاله های ریز و درشت از روی فرش و موکت، از جارو دستی استفاده می کردند. اما با گذشت زمان و تولید انواع مختلف جاروبرقی با قابلیت ها و ویژگی های متنوع، افراد به استفاده از جاروبرقی روی آوردند.همانطور که از نام این وسیله نیز پیداست، انرژی مورد نیاز خود را از برق تامین کرده و می تواند با قدرت مکش خود نخاله های بر روی فرش یا موکت را جمع آوری کند.
جاروبرقی ال جی ویژگی های مثبت بسیاری را به خود اختصاص می دهد، اما ساختار پیچیده آن موجب می شود تا گاهی با یک سری مشکلات و اختلالات مواجه شده و لازم باشد تا برای تعمیر جاروبرقی ال جی اقدام نمائید. 
تعمیر جاروبرقی ال جی

مشکلات رایج و نحوه تعمیر جاروبرقی ال جی

در رابطه با تعمیر جاروبرقی ال جی باید عارض شویم که این وسیله بنا به دلایل مختلفی با مشکلات متعددی رو به رو می شود که نحوه تعمیر آن ها با یکدیگر متفاوت است.  در ادامه این مطلب به برخی از مشکلات رایج و همچنین نحوه تعمیر جاروبرقی ال جی خواهیم پرداخت. 
روشن نشدن جاروبرقی
این مشکل می تواند دلایل مختلفی را به خود اختصاص دهد. برای مثال بهتر است هنگام مواجه شدن با این مشکل ابتدا اتصال درست سیم برق جاروبرقی را بررسی کنید. اگر مشکلی در اتصال و سیم کشی دستگاه وجود نداشت دما وسیله را چک کنید، چرا که جاروبرقی ال جی معمولا دارای سنسور بوده و در مواقعی که قطعات بر اثر استفاده طولانی مدت از دما بالایی برخوردار باشند روشن نمی شود. البته لازم به ذکر است که بعد خنک شدن قطعات، دستگاه به حالت قبلی خود باز گشته و شما می توانید از آن استفاده کنید.
مشکلات رایج و نحوه تعمیر جاروبرقی ال جی
از دیگر دلایلی که می تواند از روشن شدن جاروبرقی جلوگیری کند، خرابی دکمه خاموش روشن دستگاه می باشد. معمولا این دکمه ها دارای حساسیت بالایی هستند. استفاده نادرست از دکمه (وارد کردن فشار بیش از حد و یا ضربه زدن) می تواند خرابی دکمه و در نتیجه روشن نشدن جاروبرقی را به همراه داشته باشد که با تعویض دکمه این مشکل برطرف می شود.
سوختن و یا نیم سوز شدن موتور نیز از دیگر دلایل روشن نشدن جاروبرقی به شمار می رود. اگر موتور جاروبرقی دچار مشکل شده باشد باید آن را تعمیر کرده و یا دست به تعویض آن بزنید.
صدا غیر طبیعی و یا بیش از حد بلند دستگاه
معمولا صدا بلند جاروبرقی برای افراد امری طاقت فرسا و ناخوشایند به شمار می رود. اکثر جاروبرقی ها حین انجام کار از خود صدا تولید می کنند اما گاهی این صدا حالت غیر طبیعی داشته و یا بالا تر از حد نرمال است. یکی از دلایلی که موجب ایجاد این صدا می شود کثیفی قسمت فن پروانه دستگاه است. وجود گرد و غبار و چربی بر روی این فن موجب ایجاد صدا های ناهنجار می شود که شما می توانید با تمیز کردن فن این مشکل را برطرف کنید.
فرسودگی بلبرینگ ها نیز از دیگر عوامل صدا غیر طبیعی جاروبرقی می باشد. هنگام مواجه شدن با این مشکل باید برای تعمیر جاروبرقی ال جی و خلاصی از صدا ناهنجار آن بلبرینگ را با کمک تعمیرکار جاروبرقی ال جی تعویض نمائید.
اگر یاطاقان های آرمیچر دستگاه نیز دچار آسیب شده باشند می توانند نقش بسزایی را در تولید صدا غیر طبیعی جاروبرقی ایفا کنند. لازم به ذکر است که آسیب دیدن یاطاقان مسئله بسیار مهم و حائز اهمیت به شمار رفته و برای جلوگیری از رسیدن آسیب بیشتر به دستگاه باید هرچه سریع تر دست به تعمیر جاروبرقی ال جی زده و یاطاقان آن را تعویض کنید.
کاهش قدرت جاروبرقی 
یکی از رایج ترین مشکلاتی که افراد هنگام استفاده از جاروبرقی با آن مواجه می شوند کاهش قدرت دستگاه می باشد. هنگام بروز این مشکل بهتر است ابتدا تمیزی فن پروانه جاروبرقی را چک کنید. همچنین پر بودن کیسه جاروبرقی نیز از دیگر عواملی می باشد که موجب قدرت مکش کمتر دستگاه می شود. 
اگر مشکل ارتباط چندانی به این موارد نداشت، باید اجزا و قطعات درونی جاروبرقی هم چون موتور، بلبرینگ، یاطاقان و… را مورد بررسی قرار دهید. کثیف بودن و یا شکستن هرکدام از این اجزا می تواند از کارکرد درست دستگاه جلوگیری کرده و در نتیجه قدرت آن را کاهش دهد. 
کار نکردن سیم جمع کن 
معمولا جاروبرقی ها برای استفاده راحت تر دارای سیم جمع کن می باشند. اگر سیم جمع کن جاروبرقی کار نمی کند احتمال سوختن فیوز وجود دارد. اگر فیوز جاروبرقی سوخته باشد باید آن را تعویض کنید. همچنین ممکن است سیم ها دچار مشکل شده باشند که باید برای تعمیر این مشکل جاروبرقی ال جی سیم ها را تعویض نموده و سپس دوباره سر جا خود قرار دهید. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران

اگر با خرابی جاروبرقی مواجه شدید، بهترین راه حل مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی می باشد. مرکز نمایندگی با وجود تعمیرکاران مجرب و حرفه ای مشکل دستگاه شما را بررسی نموده و می تواند ایراد جاروبرقی را برطرف کند. نمایندگی جاروبرقی ال جی در تهران، همانند دیگر شهر ها همواره در حال فعالیت بوده و  افراد را جهت تعمیر جاروبرقی ال جی یاری می نماید.
لازم به ذکر است که تعمیرکار جاروبرقی ال جی می تواند با توجه به دانش خود مشکل اصلی دستگاه را مورد بررسی قرار داده و سپس با تعویض و یا تعمیر اجزا مختلف دستگاه ایراد آن را برطرف کند. همانطور که می دانید جاروبرقی ال جی دارای ساختار پیچیده و حساسی می باشد. به همین دليل بهتر است برای تعمیر درست و اصولی دستگاه با نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی و یا یک تعمیرکار جاروبرقی ال جی ارتباط برقرار کرده و جهت تعمیر اصولی و درست دستگاه اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که تعمیر دستگاه بدون دانش و تجربه کافی می تواند موجب رسیدن آسیب بیشتر به دستگاه شده و میزان خرابی آن را افزایش دهد. 
اگر با خرابی جاروبرقی مواجه شدید، بهترین راه حل مراجعه به نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی می باشد. مرکز نمایندگی با وجود تعمیرکاران مجرب و حرفه ای مشکل دستگاه شما را بررسی نموده و می تواند ایراد جاروبرقی را برطرف کند.
نمایندگی جاروبرقی ال جی در تهران، همانند دیگر شهر ها همواره در حال فعالیت بوده و  افراد را جهت تعمیر جاروبرقی ال جی یاری می نماید. لازم به ذکر است که تعمیرکار جاروبرقی ال جی می تواند با توجه به دانش خود مشکل اصلی دستگاه را مورد بررسی قرار داده و سپس با تعویض و یا تعمیر اجزا مختلف دستگاه ایراد آن را برطرف کند.
همانطور که می دانید جاروبرقی ال جی دارای ساختار پیچیده و حساسی می باشد. به همین دليل بهتر است برای تعمیر درست و اصولی دستگاه با نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی و یا یک تعمیرکار جاروبرقی ال جی ارتباط برقرار کرده و جهت تعمیر اصولی و درست دستگاه اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که تعمیر دستگاه بدون دانش و تجربه کافی می تواند موجب رسیدن آسیب بیشتر به دستگاه شده و میزان خرابی آن را افزایش دهد. 
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر جاروبرقی ال جی با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر جارو برقی ال جی چند است ؟
قیمت تعمیرات جاروبرقی ال جی با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکارجاروبرقی ال جی چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر جاروبرقی ال جی به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات جاروبرقی ال جی به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ال جی : 02177150002  و  02177150003
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح