تعمیر ماکروفر ال جی در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

ماکروفر ال جی از دسته لوازم برقی بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد که با توجه به ویژگی های مثبت خود طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده و همواره مورد استفاده افراد بسیاری قرار می گیرد. تمامی لوازم های برقی هم چون ماکروفر ال جی بنا به دلایل مختلف و متعددی می توانند دچار ایراد و یا مشکل شوند. از طرفی ارزش مادی نسبتا بالا لوازم برقی موجب می شود تا افراد به جای تعویض اقدام به تعمیر ماکروفر ال جی نموده و با کمک نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی مشکل آن را برطرف سازند.

تعمیر ماکروفر ال جی

ایرادات رایج ماکروفر ال جی

روشن نشدن دستگاه: به صورت کلی رایج ترین مشکلی که افراد حین استفاده از ماکروفر با آن رو به رو می شوند روشن نشدن دستگاه می باشد. هنگام مواجه با این مشکل ابتدا تمامی اتصالات ماکروفر را بررسی نمائید‌. اگر مشکلی در اتصال مشاهده نمی شد بهتر است قطعات هم چون فیوز، موتور و پنل مرکزی را مورد بررسی قرار دهید.
گرم نشدن غذا: یکی از کاربرد های مهم ماکروفر گرم کردن غذا می باشد. اگر دستگاه در این مورد ضعیف عمل کند به احتمال یکی از قطعات ماکروفر مثل لامپ ماکروفر به مشکل خورده و دارای ضعف و ایراد است.
بهتر است هنگام مواجه شدن با این مشکل لامپ دستگاه را تعویض نمائید.
نچرخیدن ظرف غذا داخل دستگاه: برای اینکه تمامی قسمت های غذا درون ماکروفر به خوبی گرم شده و یا مورد پخت قرار بگیرد ظرف درون ماکروفر شروع به چرخیدن می کند. هنگام بروز این مشکل افراد باید جهت تعمیر ماکروفر ال جی ابتدا به طور دقیق دستگاه را بررسی نموده و سپس صفحه گردان دیگری را جایگزین کنند.
ایرادات رایج ماکروفر ال جی

مشکلات متداول ماکروفر ال جی

معمولا ماکروفر های ال جی قابلیت ها و ویژگی های بسیار هم چون: پخت ترکیبی، سرخ کن، امواج مایکرو و… را به خود اختصاص داده و جهت مصارف مختلف مورد استفاده افراد قرار می گیرند. اما گاهی استفاده و نحوه نگهداری نادرست دستگاه یک سری اختلالات و مشکلات را به همراه داشته و از کارکرد مطلوب ماکروفر جلوگیری می کند. همچنین ناگفته نماند که گاهی بی دقتی در نحوه نگهداری ماکروفر می تواند موجب ماندگاری و دوام کمتر دستگاه شده و طول عمر آن را کاهش دهد. برای مثال از نمونه مشکلاتی که به دلیل نگهداری و استفاده نادرست از دستگاه رخ می دهد عبارتند از: 
 گرم نشدن غذا درون ماکروفر 
مشکلات متعددی می توانند موجب بروز این ایراد در دستگاه شده و از گرم شدن مواد غذایی درون دستگاه جلوگیری کنند. به طور کلی اگر یک لیوان آب در طی مدت زمان 3 دقیقه با مقدار توان 900 وات توسط ماکروفر گرم نشود یعنی به احتمال زیاد مشکلی درون ماکروفر وجود داشته و بدون شک احتیاج به تعمیر دارد. بروز این مشکل درون ماکروفر دارای ایرادات مختلفی می باشد که به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم.
ولتاژ
آفت ولتاژ موجب ایجاد اختلال در گرم کردن غذا توسط ماکروفر می شود‌. برای مثال هنگامی که در ساعات اوج مصرف دست دست استفاده از ماکروفر می زنید برق ورودی ساختمان دچار افت ولتاژ شده و از همین جهت دستگاه نمی تواند به درستی غذا مورد نظر را گرم کند. لازم به ذکر است که انجام این حرکت در طی زمان طولانی موجب آسیب رسیدن به ماکروفر شده و خطر خرابی آن را افزایش می دهد.
از همین جهت بهتر است از استفاده ماکروفر در ساعات ابتدایی شب خودداری کنید. 
همچنین به شما توصیه می شود دو شاخه ماکروفر را به صورت مستقیم به پریز بغل متصل نکرده و از محافظ یا 3 راهی استفاده کنید.
مشکلات متداول ماکروفر ال جی
جرم و چربی درون دستگاه 
اگر قسمت های داخلی ماکروفر را جرم و چربی فرا گرفته باشد اشعه های تولید شده توسط لامپ دستگاه کاهش یافته و در اثر کم شدن انرژی ماکروفر توان دستگاه جهت گرم کردن غذا کاهش می یابد. از همین رو بهتر است بعد پخت با گرم کردن غذا به نظافت درون ماکروفر توجه نموده و نسبت به تمیز کردن آن توجه کافی داشته باشید. 
نتخاب برنامه نادرست 
معمولا غذا ها با توجه به نوع خود در تایم های مختلفی گرم می شوند. برای مثال غذا های آبکی برای گرم شدن زمان کمتری را به خود اختصاص داده و غذا های چرب به مدت زمان بیشتری احتیاج دارند.
از همین جهت با توجه به نوع غذا تایم و زمان مناسبی را انتخاب کنید.
استفاده از ظرف اشتباه
هر ظرفی برای قرار گرفتن درون ماکروفر مناسب نمی باشد. برای مثال ظرف های ضخیم از نفوذ اشعه به درون غذا جلوگیری کرده و در نتیجه مانع شدن برخی از قسمت های غذا می شود. لازم به ذکر است که استفاده از ظروف مناسب دوام ماکروفر را افزایش داده و احتمال احتیاج به تعمیر ماکروفر ال جی را کاهش می دهد. 
همچنین ناگفته نماند که استفاده ظروف نامناسبی هم چون روحی، فلزی، استیل و آبکاری شده با طلا و نقره می تواند موجب جرقه زدن ماکروفر شده سلامت دستگاه را به خطر بی اندازد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

ماکروفر دارای ساختار پیچیده و حساسی می باشد از همین جهت بهتر است هنگام رخ دادن هرگونه مشکل جهت تعمیر ماکروفر به نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی مراجعه نموده و از تعمیرکار ماکروفر ال جی جهت تعمیر دستگاه یاری بگیرید.
لازم به ذکر است که تعمیر ماکروفر ال جی به اطلاعات و دانش کافی احتیاج داشته و از همین رو به شما توصیه می شود جهت تعمیر بهتر و اصولی دستگاه خود تعمیر آن را به تکنسین و تعمیرکار ماکروفر ال جی که توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی به شما معرفی می شود بسپارید.
ال جی از دسته شرکت ها و برند های فوق العاده محبوب و با کیفیت می باشد که محصولات متنوع و مختلفی را به بازار کشور های مختلف عرضه می کند. اما عوامل گوناگونی هم چون استفاده نادرست، نحوه نگهداری غلط و… می توانند موجب خرابی وسیله هایی هم چون ماکروفر ال جی شده و در کارکرد درست آن اختلال ایجاد کنند.
اگر با خرابی ماکروفر مواجه شدید بهتر است با نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی ارتباط برقرار کنید. تعمیرکار ماکروفر ال جی در طی زمان کوتاهی با شما تماس حاصل کرده و شما را در جهت تعمیر دستگاه راهنمایی می کند.
نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر ماکروفر ال جی با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر ماکروفر ال جی چند است ؟
قیمت تعمیرات ماکروفر ال جی با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکار ماکروفر ال جی چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر ماکروفر ال جی به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات ماکروفر ال جی به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ال جی : 02177150002  و  02177150003
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح