تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

ظرف شویی ال جی از قدیمی ترین برندهای موجود است و به همین دلیل در صورتی که این ظرف شویی دچار عیب و ایرادی شود می توان در مدت کوتاهی آن را تعمیر کرد. شرکت ال جی در تهران نمایندگی های مختلفی دارد و خوشبختانه می توان تمامی قطعات ماشین ظرف شویی ال جی را پیدا و تعویض کرد. کارکرد درست یک ماشین ظرف شویی از اهمیت بالایی برخوردار است و چنانچه ماشین ظرف شویی دچار اختلال عملکرد شود از دست رفتن زمان و ایجاد هزینه مالی را شاهد خواهید بود و به همین دلیل بایستی در نگهداری و مراقبت این ماشین ها بسیار تلاش کرد. در این مطلب به نحوه نگهداری و تعمیر ظرف شویی ال جی می پردازیم.

تعمیر ظرفشویی ال جی

آشنایی با رایج ترین ایرادات ظرف شویی ال جی برای تعمیر

اگر از این ظرف شویی ها درست استفاده کنید و نکات مهم را رعایت کنید، ظرف شویی دچار مشکل و عیب و ایرادی نخواهد شد، اما برخی از مهم ترین ایرادات ظرف شویی ال جی که به ما گزارش شده اند عبارتند از عدم تخلیه اب، روشن نشدن ماشین، عدم آب گیری، عدم شست و شوی داخل ظرف، لکه انداختن، خشک نکردن، آب گیری بیش از اندازه و آب ریزی از درب جلو. در این بخش دلیل برخی از این ایرادات را بازگو می کنیم.
عدم تخلیه آب توسط ماشین ظرف شویی ال جی : اگر ماشین ظرف شویی شما آب داخلی و آب شست و شو را تخلیه نمی کند بایستی پمپ را چک کنید. در صورت سالم بودن پمپ بایستی به شلنگ تخلیه دقت کنید تا از مسدود نبود آن مطمئن شوید، زیرا بسیاری از اوقات تکه های مانده غذا مثل استخوان و غیره، باعث گرفتگی لوله تخلیه می شوند. همین طور لوله تخلیه یا همان شلنگ تخلیه بایستی صاف و تراز باشد، در غیر اینصورت ممکن است فشار آب پایین باشد و لوله حتی با فشار آب صاف نشود‌. شلنگ تخلیه را چک کنید تا تحت فشار به خاطر قرار گیری یک جسم سنگین نیز نباشد و در اخر شلنگ تخلیه نباید پیچ و تاب بخورد.
ایرادات رایج ظرف شویی ال جی برای تعمیر
روشن نشدن ماشین : اگر برق منزل شما قطع نشده است، سلامت سیم ماشین ظرفشویی را چک کنید. روشن نشدن ماشین ظرف شویی به خاطر اختلال در سیستم برق رسانی منزل شما یا ماشین ظرفشویی است و همین طور اگر یکی از قطعات مهم داخلی نیز آسیب دیده باشید ماشین روشن نمی شود و این مورد بایستی توسط کارشناس چک شود. از دیگر دلایل روشن نشدن ماشین نیز می تواند خراب شدن دکمه ها باشد.
آب ریختن از درب جلوی ماشین ظرف شویی : این اتفاق می تواند به خاطر از بین رفتن یا آسیب دیدن  نوار دور در(واشر لاستیکی) ماشین باشد. همین طور چینش نادرست ظرف ها نیز از دیگر دلایل است.
ارور اف یک : این ارور از متداول ترین ارورهای ماشین ظرف شویی ال جی است و به عدم نصب صحیح یا بسته نشدن درب ماشین ظرف شویی اشاره می کند.
ارور اف ای : این ارور ماشین ظرف شویی ال جی به دلیل تخلیه بیش از حد آب و مایع شوینده و در نتیجه تمیز نشدن کامل ظروف اشاره می کند.
نچرخیدن آب پاش داخل ماشین ظرف شویی و همین طور آب گیری زیاده از حد ماشین ظرف شویی نیز به ترتیب به دلیل گیر کردن خرده غذا و خراب شدن هیدرواستات ممکن است اتفاق بیفتند.

نگهداری ظرف شویی ال جی

در قدم اول بایستی ماشین ظرف شویی را به خوبی تمیز کنید تا به خاطر رسوب غذا و گیر کردن خرده های غذا و جرم گرفتن، قطعات ماشین ظرفشویی دچار اختلال نشوند. استفاده از شوینده مخصوص برای شستن ظرف ها توسط ماشین ظرف شویی ال جی نیز بسیار حائز اهمیت است، چرا که برخی از شوینده ها به خاطر غلظت بالا یا اسیدی بودن ممکن است باعث از کار افتادن ماشین یا سایش و واکنش شیمیایی قطعات شوند. از قرص ماشین ظرف شویی و مایع ظرف شویی مخصوص ماشین استفاده کنید.
ماشین ظرف شویی محل مناسبی برای ایجاد دکوری و قرار دادن وسایل سنگین نیست، حتی الامکان سعی کنید روی ماشین ظرف شویی ال جی وسیله سنگین و به خصوص واسیل نوک تیز قرار ندهید. در آخر کاتالوگ مخصوص ماشین ظرف شویی را به دقت مطالعه کنید تا با انواع ارورهایی که روی ال ای دی ممکن است ببینید آشنا باشید.
نگهداری ظرف شویی ال جی

قطعات مهم ظرف شویی ال جی

  • شیر برقی ماشین ظرف شویی
  • موتور شست و شو
  • اکواستاپ
  • هیتر
  • موتور جت پمپ
  • پمپ تخلیه
  • فیلتر
  • آب پاش
  • سبد 
  • مخزن

قطعات مهم ظرف شویی ال جی

تعمیر ظرف شویی ال جی در تهران (محل و منزل)

ظرف شویی ال جی با توجه به نکاتی که گفته شد ممکن است در طول زمان استفاده دارای عیب و ایراداتی شود که برای تعمیر برخی از آنها وی توانید به نمایندگی ظرف شویی ال جی در تهران یا دیگر استان ها مراجعه کنید و از گارانتی استفاده کنید. اما حمل و نقل این ماشین های ظرف شویی بسیار سخت و زمان گیر است و به همین دلیل توصیه می شود از خدمات سرویس در منزل استفاده کنید. تعمیر ظرف شویی ال جی در تهران توسط تکنسین های با تجربه شرکت ال جی صورت خواهد گرفت و تمامی قطعات استفاده شده نیز دارای ضمانت هستند. اگر بعد از سرویس نیز ماشین ظرف شویی دچار عیب و ایرادی در همان قطعه شود می توانید مجددا درخواست بدهید و تماس بگیرید تا مشکل به صورت رایگان رفع شود و این نشان از تعهد بالای شرکت ما است.

تعمیر ظرف شویی ال جی در تهران

سوالات متداول تعمیر ظرفشویی ال جی

تعمیرگاه ظرف شویی ال جی کجاست؟
این برند نمایندگی های متعدد دارد و برای مطلع شدن از نشانی دقیق تعمیرگاه و نمایندگی ماشین ظرف شویی ال جی در تهران نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
علت لکه انداختن روی ظروف توسط ماشین ظرف شویی ال جی چیست؟
استفاده از مایع ظرف شویی غیر استاندارد یکی از دلایل لکه انداختن روی ظروف در زمان شست و شو است.
سوالات متداول تعمیر ظرفشویی ال جی
تلفن تماس نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر ظرفشویی ال جی چند است ؟
قیمت تعمیرات ظرفشویی ال جی با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر ظرفشویی ال جی به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات ظرفشویی ال جی به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ال جی : 02177150002  و  02177150003
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح