تعمیر لباسشویی ال جی در تهران + در محل + فوری (گارانتی)

اگز ماشین لباسشویی یک واحد مسکونی یا تولیدی دچار مشکل شود، تمامی اعضا دچار استرس و اضطراب شده و در نهایت ممکن است برنامه های بسیاری به خاطر این مشکل به ظاهر کوچک لغو شوند. لباس های تمیز در هر زمینه ای مهم هستند، از مدرسه تا محل کار و مهمانی های مختلف، در هر محیطی باید نظافت و آراستگی را رعایت کنید و زمانی که لباس شویی شما معیوب می شود، نمی توانید به این هدف برسید. ال جی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان ماشین لباسشویی در دنیا است و به خصوص در کشورهای آسیایی طرفداران زیادی دارد. در این مقاله به تعمیر لباسشویی ال جی می پردازیم که کمتر دچار مشکل می شود، اما دور از انتظار نیست.

تعمیر لباسشویی ال جی

چگونه لباسشویی ال جی را تعمیر کنیم؟

در ابتدا با نحوه کارکرد آشنا شوید تا بتوانید لباسشویی ال جی را تعمیر کنید. همان طور که می دانید لباسشویی ال جی بسیار پیشرفته است و در هر مدل خود قابلیت جدیدی برای مشتریان در نظر گرفته است. برخی از قطعات لباسشویی ال جی که معمولا دچار مشکل می شوند عبارتند از:
 • شلنگ تخلیه 
 • موتور ماشین لباسشویی
 • تایمر
 • فیلتر آب 
 • پمپ
 • شیر برقی (دوقلو)
 • خرطومی
 • نوار دور درب
 • کمک فنر
 • نمایشگر
 • بردها

تعمیر لباسشویی ال جی

در قدم بعدی بایستی بدانید هر قطعه چه کارایی دارد تا زمانی که ایراد ماشین لباسشویی را مشاهده می کنید، بتوانید آن ایراد را رفع کنید. برخی از رایج ترین ایرادات ماشین لباسشویی ال جی که در نمایندگی ال جی در تهران و همین طور با تعمیر لباسشویی ال جی در محل قابل برطرف شدن هستند، برای مثال روشن نشدن لباسشویی ال جی بر می گردد به اتصال لباسشویی به برق و بایستی متصل بودن سیم به پریز را چک کنید. بسیار زیاد اتفاق می افتد که سیم برق از پریز جدا شود و شما مطلع نشوید. کافیست اتصال کامل لباسشویی به برق را چک کنید و مطمئن شوید به صورت کامل با پریز ارتباط دارد. اگر ایراد از پریز نباشد باید برد اصلی کنترل شود که این مورد توسط تعمیرکار صورت می گیرد. لرزش دستگاه لباسشویی نیز معمولی است مگر اینکه کمک فنر از کار افتاده باشد یا ماشین لباسشویی در محل صافی نباشد.
قدم بعدی برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی این است که بخش های مختلف لباسشویی را بشناسید، برخی از مهم ترین بخش های لباسشویی ال جی عبارتند از:
 • کشوی لباس شویی (Drawer)
 • دوشاخه برق (power plug)
 • درب
 • پایه (adjustable feet)
 • سبد یا دیگ ( Drum)
 • بخش کنترل

ارورهای لباسشویی ال جی

اگر هنگام نمایش خطا، دکمه [شروع / مکث] را فشار دهید، هر خطایی به جز ERROR نرم افزاری ناپدید می شوند و دستگاه به وضعیت مکث تغییر می کند. در صورت عدم رفع خطا در مدت 15 ثانیه. در صورت وجود خطاهای دیگر، اگر خطا در عرض 4 دقیقه حل نمی شود. برق به طور خودکار خاموش می شود و فقط خطا وجود دارد.

خطاهای لباسشویی ال جی

1. ارور IE
این خطا مربوط به وردی آب است و زمانی نمایش داده می شود که سطح آب از میزانی که باید باشد کمتر است. در این حالت باید چک کنید که شلنگ ورودی آب دچار پیچ و تاب یا مسدود نشده باشد. همین طور آب داخل شلنگ یخ نزده باشد و فشار آب بالا باشد. اگر شیر آب بسته باشد باید آن را باز کنید.
2. ارورUE
در زمان نمایش این ارور یا دستگاه نامتعادل است و یا لباس ها در یک طرف جمع شده اند.
3. ارور OE
این ارور مربوط به خروجی اب است و به این معنی است که آب تخلیه نشده است.
4. ارور FE
آب به طور خودکار پمپاژ می شود زیرا بیش از حد تعیین شده و مقدار زیادی آب در وان است.
5. ارور PE
سوئیچ فشار سنسور از کار افتاده است.
6. ارور LE
رابط (3 پین، نر، سفید) در دسته سیم به کانکتور متصل نیست (3 پین، ماده، سفید). کانکتور را دوباره وصل یا تعمیر کنید، همین طور تماس الکتریکی بین کانکتورها [3 پین، نر، سفید در دسته سیم و 6 پین، ماده، سفید در PWB ASSEMBLY (اصلی]) بد یا ناپایدار است. کنتاکت موجود در کانکتور را دوباره وصل یا تعمیر کنید. دسته سیم بین MOTOR و PWB ASSEMBLY (اصلی) قطع شده است (مدار باز) و یا سنسور هال از کار افتاده  /  معیوب است.
ارورهای لباسشویی ال جی

تعمیر لباسشویی ال جی در محل

برای تعمیر نیازی به جا به جایی نیست و می توانید با تماس گرفتن از خدمات ما برخوردار شوید. تعمیر لباسشویی ال جی در تهران یکی از تخصص های ماست، چرا که شرکت ال جی یکی از نمایندگی های لوازم خانگی خود در تهران را به ما تخصیص داده است. تعمیر لباسشویی ال جی در محل به صرفه و با هزینه کمتری نیز ممکن است چرا که برای حا به جایی این ماشین ها شما باید زمان و پول و سوخت بیشتری را صرف کنید که خالی از خطر هم نیست و ممکن است ماشین لباسشویی دچار عیب و ایرادی حین جا به جایی شود. تکنسین های اعزامی بسیار خوش برخورد و ماهر هستند و سالها در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و نحوه برخورد با مشتری به کسب تجربه پرداخته اند. تعمیر لباسشویی ال جی در تهران را به ما بسپارید و در اولین فرصت با ما تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی ال جی در محل

تلفن تماس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی چه شماره ای است ؟
در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی با شماره موبایل 09121967279 تماس بگیرید.
قیمت تعمیر لباسشویی ال جی چند است ؟
قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی با توجه به نوع خرابی متغیر می باشد .
مدت زمان ارسال تعمیرکار لباسشویی ال جی چند ساعت است ؟
تعمیرکاران ما در کمتر از 2 ساعت در سراسر تهران به محل شما مراجعه خواهند کرد .
ضمانت تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به چه صورت می باشد ؟
ضمانت تعمیرات لباسشویی ال جی به صورت کتبی و همراه با مهر و امضا می باشد .
اطلاعات تماس با ما
شماره موبایل : 09121967279  و  09027565193
تلفن دفتر مرکزی نمایندگی تعمیرات ال جی : 02177150002  و  02177150003
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح